Kes on H2R Solutions?

Meie eesmärk ja visioon!

Eesti on eesrindlik IT-lahenduste propageerija. H2R Solutions-i missiooniks on selle arengule igakülgselt kaasa aidata, pakkudes ettevõtetele ühe maailma suurima võrguseadmete tootja Cisco Systems Inc. lahendusi, haldust ning tugiteenust.

Meie eesmärk on olla kliendi jaoks number üks valik, pakkudes innovaatilisi, turvalisi ning töökindlaid IT-taristu lahendusi, mis aitavad ettevõtetel keskenduda oma äritegevuse arendamisele.

Ettevõtte tegevusharuks on IT-võrgu terviklahenduste müük, haldus ja tugiteenused. Samuti ka uudsete tehnoloogiliste lahenduste tutvustamine ja kliendi juures juurutamine. Antud tegevuse alla kuuluvad näiteks IoT (internet of things), pilvelahendused, videokonverentsi lahendused, turvalisus ning automatiseerimine. Valdkond on kiiresti arenev ja igas ettevõttes tänapäeval väga olulisel kohal.

H2R Solutions meeskond koosneb kolmest inimesest, kellel on kumulatiivselt töökogemust infotehnoloogia sektoris üle 30 aasta. Meeskonna liikmetel on kõrge tehniline sertifitseeritud kompetents Cisco Systems Inc. toodete ja teenuste osas. Hannes Kumari ja Harri Uljas omavad IT Kolledži bakalaureuse kraadi (IT süsteemide administreerimine) ning on omandamas magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Meeskonna kolmas liige Rauno Mihkelsaar omab töökogemust antud sektoris nii ostu-, müügi- kui arendusjuhina ning omandab kõrgharidust Estonian Business School-is (ettevõtlus ja ärijuhtimine).

H2R Solutions aitab ettevõtetel erinevate valdkondade digitaliseerimisel kaasa aidata ning soovib panustada sellega ka Eesti üldisele digitaliseerimisele, kuna see on aktuaalne igas ärivaldkonnas.