H2R Meeskond

"Suuri asju äris ei ole kunagi teinud üks inimene. Need on tehtud meeskonnaga."

-Steve Jobs

Rauno Mihkelsaar profiilipilt

Rauno Mihkelsaar

Müügijuht

Rauno teekond IT’sse sai alguse praeguseks juba peaaegu 9 aastat tagasi.
Kõik papist kastid olid kastid, mille sees väga tark seade. Ja siis need kolme tähelised lühendid mis olid justkui kodeeritud sõnavara.

Selle 9 aasta jooksul on aga kosmos selgemaks saanud ja Rauno teab juba, mis peitub seal kastis oleva seadme taga ja mis sellega teha saab.

Raunol on juba algusest peale kõige rohkem kokkupuudet olnud Cisco toodete, teenuste ning süsteemidega. Igal võimalikul hetkel hoiab ennast kursis Cisco uute lahendustega ja praeguseks omab ka Cisco Business Value Analyst sertifikaati.

2016 aasta kevadest alustas Rauno ka täiendõpet EBS’is ja seda Ettevõtluse ja ärijuhtimise eriala.

Hobisid millega vabal ajal tegeleda on Raunol mitmeid. Kõige rohkem aega pühendab ta jalgrattaga kilomeetrite kogumisele, DiscGolfile ning teda võib leida ka Jõelähtmel Golfi radadel.

Cisco Certified Business Analyst logo

Harri Uljas

Tehnoloogiajuht

Harri on IT-maastikul tegev olnud juba üle 10 aasta ning kindlasti jäänud paljudele valdkonna siseselt silma oma avatud ja rõõmsameelse iseloomuga. Selle aja jooksul on ta saanud palju praktilisi kogemusi nii suuremate kui väiksemate IT taristu projektide läbi viimisel.

CCNA taseme sertifitseerituse omandas ta 2007 aastal ning juba järgmisel aastal saavutas CCNP taseme. Tema kireks on võrgu turvalisusega seotud teemad – tulemüürid, VPN, Access Control (BYOD). Ühtlasi on Harril ka aastate pikkune kogemus WiFi mõõdistuse, kaardistuse ja planeerimise valdkonnas.

Silmaringi laiendamiseks on ta lõpetanud aastal 2014 IT Kolledži IT Süsteemide Administreerimise eriala.

Sõprad-tuttavad teavad Harrit rohkem, kui muusikut ja kitarristi bändist August Hunt. Viimasel ajal võib teda aga hoopis DiscGolfi radadel kohata.

Otsid enda ettevõtte võrguprobleemidele lahendust?

Saada meile infopäring ning võtame sinuga kindlasti ühendust!